O nas

Przedsiębiorstwo Handlowe „Chwiałkowscy – Coldfood” z siedzibą w Bydgoszczy jest firmą rodzinną z ponad dwudziestoletnią tradycją. W tym czasie staliśmy się cenionym dostawcą produktów rybnych dla klientów detalicznych oraz gastronomii.

Naszym celem jest zaopatrzenie jak najszerszej rzeszy Klientów w najwyższej jakości produkty. Gwarantujemy swoim odbiorcom profesjonalną i kompleksową obsługę, zapewniając stałą opiekę naszych handlowców. Podchodzimy w sposób indywidualny do swoich klientów, szukamy korzystnych rozwiązań, negocjujemy warunki i zapewniamy stały serwis.

Prowadzimy działalność hurtową, która skierowana jest głównie do odbiorców specjalizujących się w handlu produktami z branży rybnej. Do grupy naszych dostawców należą najlepsi i najbardziej rozpoznawalni producenci z branży rybnej, którzy zaopatrują rynek nie tylko polski, ale również zagraniczny. Wszystkie oferowane przez nich produkty spełniają wymogi jakościowe i technologiczne standardów unijnych.

Firma stale się rozwija i jest obecnie liczącym się w branży rybnej przedsiębiorstwem. Firma obecna jest również na rynkach zagranicznych.