Transport

Gwarantujemy najwyższą jakość pod względem oferowanych wyrobów, terminowości dostaw oraz samej obsługi. Nasze towary dostarczamy własnym transportem na rynku polskim oraz zagranicznym, dzięki czemu towar jest zawsze najwyższej jakości i zawsze na czas.

Dysponujemy samochodami typu chłodnia i mroźnia.

Produkty w zależności od typu dostarczane są w opakowaniach polybox (styropianowe opakowania z przykrywką), chłodzone lodem lub w systemie IQF, SHP dla produktów mrożonych.

truck_chwialkowscy2

NASZE PRODUKTY DOSTARCZAMY DO

ico_sklepy_b

Sklepy rybne

Od lat jesteśmy jednym z liderów dystrybucji ryb i przetworów rybnych na rynku tradycyjnym. Dysponujemy szerokim asortymentem, dbamy o jakość sprzedawanych przez nas produktów. Jesteśmy przedstawicielem najlepszych polskich producentów rybnych.

ico_sieci_b

Sieci detaliczne

Nasze produkty są dostępne zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym kanale sprzedaży. Do grona odbiorców, z którymi spółka kooperuje należą sklepy detaliczne o różnym formacie, w tym sieci handlowe: E.Leclerc, Piotr i Paweł, Carrefour, Alma, Chata Polska i inne.

ico_zbiorowe_b

Żywienie zbiorowe

Dzięki najlepiej wyselekcjonowanym i najwyższej jakości produktom realizujemy dostawy do punktów i instytucji żywienia zbiorowego, takich jak: szkoły, szpitale, przedszkola, catering, i inne.

ico_horeca_b

HoReCa

Współpracujemy z kanałem HoReCa. Szeroki asortyment oraz jakość pozwala nam skierować najlepszą na rynku ofertę dla sektora gastronomicznego. Przy doborze asortymentu współpracujemy z Szefami Kuchni najbardziej renomowanych hoteli i restauracji.